Internetowy poradnik
VIDEO

Gdzie obejrzę „Ślepnąc od świateł”?

Gdzie obejrzę „Ślepnąc od świateł”?

Wielki przebój wśród seriali kryminalnych dostępny już w telewizji internetowej! Gdzie możemy zobaczyć odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”?

Jakie były początki serialu „Ślepnąc od świateł”?

Niewątpliwie wszystko zaczęło się od bestsellerowej książki „Ślepnąc od świateł” poczytnego, polskiego pisarza Jakuba Żulczyka. Powieść zrobiła bardzo duży szum w polskim środowisku czytelniczym i biła rekordy list sprzedażowych. Nie trzeba było długo czekać, aż ktoś sięgnie po proszę rozchwytywanego pisarza, żeby zrealizować film bądź serial oparty na jego twórczości. I tak się właśnie stało, raptem już parę lat po premierze drukowanego pierwowzoru przystąpiono do realizacji serialu „Ślepnąc od świateł”. Po premierze na platformach telewizji kablowej przyszedł czas na internetową premierę znamienitej produkcji. A czy Ty wiesz gdzie obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” dość wiernie oddaje wydarzenia ze swojego literackiego pierwowzoru. Można powiedzieć, że to bardzo dokładna adaptacja książki Jakuba Żulczyka. Ale o czym jest historia? Fabuła opowiada o Jakubie, który jest dilerem kokainy na ulicach miasta stołecznego. Początkowo do Warszawy przyjechał studiować na Akademii Sztuk Pięknych, jednak życie zweryfikowało jego plany. Teraz działa w światku kryminalnym. Bohater jednak planuje się z niego wyrwać i kupuje bilet w jedną stronę do Ciepłych krajów, ale ktoś krzyżuje jego plany. Czy Kubie uda się zrealizować marzenia?

Czy warto zapoznać się z odcinkami miniserialu „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” jest jedną z lepszych polskich produkcji ostatnich kilku czy nawet kilkunastu lat, więc odpowiedź na pytanie zadane w tytule wydaje się być oczywista. Pewnie, że warto! Produkcja jest zrealizowana z naprawdę dużą dbałością, wszystko jest to dopracowane. Teraz możesz sam przekonać się o poziomie serialu oglądając go w internecie.

Gdzie obejrzę wszystkie odcinki polskiego serialu „Ślepnąc od świateł”?

Najlepszym miejscem na oglądanie serialu „Ślepnąc od świateł” będzie oczywiście internet. Bez zbędnego ograniczenia znajdziesz tam wszystkie odcinki tej znamienitej polskiej produkcji. Jedyne co musisz zrobić to uruchomić wyszukiwarkę internetową, a w jej pole wyszukiwania wpisać chociażby frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki. I to tyle, gotowe! Teraz możesz oglądać produkcję na ekranie swojego telefonu komórkowego, laptopa czy telewizora z modułem smart tv, a nawet na tablecie! To naprawdę proste i nie wymaga wiele wysiłku. Gdzie jednak serial obejrzeć najlepiej w internecie? Jaką platformę telewizji internetowej wybrać?

Telewizje internetowe różnią się funkcjonalnościami, ale mają ten sam cel – dostarczyć widzowi jak najlepszą rozrywkę. Która platforma realizuje ten cel najlepiej? Będzie to serwis IPLA, który dzięki swojej dużej bazie treści pozwoli Ci znaleźć zawsze coś dla siebie. Teraz możesz oglądać tam także serial „Ślepnąc od świateł”!